Lista zgłoszonych uczestników – turnusy 2020

UWAGA! W przypadku rezygnacji z udziału w wyjeździe należy jak najszybciej poinformować o tym organizatora!

Potwierdzenie wpisu następuje po wpłacie zadatku w terminie do 2 tygodni od zgłoszenia. W przeciwnym razie osoba zostanie usunięta z listy. W celu szybszej weryfikacji zapisu możesz przesłać potwierdzenie przelewu na adres: jacek@tatrypomesku.pl

Status na dzień: 25.07.2020

 
Ojciec z synem: 03-09.09.2020 (przeniesiony z terminu czerwcowego)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Piotr R.Tychyorganizator
Marcin R.TychyOK
Wojciech W.TychyOK
Michał J.OrzeszeOK
Grzegorz G.LublinOK
Michał G.OrnontowiceOK
Grzegorz G.LublinOK
Krzysztof Z.Siemianowice ŚląskieOK
Tomasz S.Dzimierzniepotwierdzony
Bartłomiej P.ZebrzydowiceOK
Łukasz R.Tychyniepotwierdzony
Krzysztof S.Warszawa-Wesołaniepotwierdzony

 

 


Ojciec z synem: 20-23.08.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Artur S.Żoryorganizator
Adam G.Ruda ŚląskaOK
Radosław B.Aleksandrów KujawskiOK
Marek M.KobiórOK
Rafał S.StrumianyOK
Gabriel B.SkrzyszówOK
Paweł B.Aleksandrów KujawskiOK
Grzegorz P.GlinneOK
Łukasz R.KrakówOK
Krzysztof B.LeskoOK
Marek P.GlinneOK
Adam S.BytomOK
Robert M.Bielsko-BiałaOK
Wojciech W.KatowiceOK
Krystian W.Stalowa Wolaniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Janusz S.Aleksandrów Kujawski2020-03-01 08:19:37
Krystian W.Stalowa Wola2020-03-01 09:23:52
Dariusz O.Żory2020-03-01 13:28:04
Marcin P.Łbiska2020-03-01 13:41:22
Marcin M.Siemianowice Śląskie2020-03-02 15:41:25
Justyna F.Tychy2020-03-06 10:23:22
Wojciech W.Katowice2020-03-07 20:56:59
Robert K.Katowice2020-03-29 08:44:36
Robert G.Jaworzno2020-06-02 09:16:36
Krystian W.Stalowa Wola2020-06-06 22:44:58
Krzysztof S.Warszawa-Wesoła2020-07-29 13:18:21

Ojciec z synem: 27-30.08.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Ryszard W.Wodzisław Śl.organizator
Andrzej M.Wodzisław Śląskidiakonia
Andrzej P.Skrzyszóworganizator
Mirosław Z.JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK
Rafał S.TychyOK
Tomasz G.KatowiceOK
Tomasz W.TychyOK
Błażej B.RybnikOK
Paweł B.Aleksandrów KujawskiOK
Grzegorz L.TychyOK
Andrzej B.tychyOK
Grzegorz K.MikołówOK
Tomasz W.PoznańOK
Witold R.TychyOK

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Milena J.Bukowina Tatrzańska2020-03-21 12:03:30
Krystian W.Stalowa Wola2020-06-06 22:48:05
Jacek P.Mikołów2020-07-11 02:12:10
Krzysztof S.Warszawa-Wesoła2020-07-29 13:15:47

Ojciec z córką: 20-23.08.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Piotr B.Wodzisław Śląskidiakonia
Marek P.Mszananiepotwierdzony
Andrzej S.Siemianowice śląskieOK
Grzegorz W.ŚwiętochłowiceOK
Marcin M.MorągOK
Przemysław P.LędzinyOK
Andrzej S.KatowiceOK
Przemysław K.PszczynaOK
Marek W.GliwiceOK
Marek J.KrakówOK
Krzysztof H.KatowiceOK
Janusz B.MikołówOK
Piotr J.MikołówOK
Tomasz W.PoznańOK
Marek P.Ruda ŚląskaOK
Mateusz L.TychyOK
Ryszard K.Wodzisław ŚląskiOK
Dariusz N.RybnikOK
Grzegorz S.Jaworznoniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Grzegorz S.Jaworzno2020-03-02 11:17:37
Dariusz N.Rybnik2020-04-05 21:14:06
Łukasz K.Orzesze2020-04-29 23:13:43
Jacek B.Bojszowy2020-07-06 00:07:32
Grzegorz S.Jaworzno2020-07-26 13:16:31
Grzegorz S.Jaworzno2020-07-27 11:18:36

Ojciec z córką: 27-30.08.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Tadeusz K.Ruda Śląskaorganizator
Piotr R.Tychydiakonia
Artur S.Żoryorganizator
Adam P.Tychyorganizator
Piotr N.GliwiceOK
Mariusz Ż.Ruda ŚląskaOK
Przemysław S.Jastrzębie ZdrójOK
Adam K.KryryOK
Leszek M.MikołówOK
Piotr S.KatowiceOK
Janusz H.MysłowiceOK
Łukasz S.ŁódźOK
Rafał S.StrumianyOK
Michał M.TychyOK
Łukasz R.KrakówOK
Daniel C.MikołówOK
Jacek Ł.RybnikOK
Tomasz K.TychyOK
Tomasz M.RydułtowyOK
Karol K.ŻoryOK

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Piotr J.Mikołów2020-03-01 08:29:18
Slawomir K.Zabrze2020-03-01 11:11:30
Marcin P.Łbiska2020-03-01 13:42:04
Marek Ż.Tychy2020-03-01 14:28:59
Monika S.Mszana2020-03-01 22:06:14
Grzegorz S.Jaworzno2020-03-02 11:18:49
Piotr S.Włocławek2020-03-02 13:06:54
Marek N.Grojec2020-03-06 17:10:24
Adam A.Ruda Śląska2020-03-08 22:00:11
Karol K.Żory2020-03-14 23:23:43

Mężczyźni (18+): 13-16.08.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Jacek H.Rybnikorganizator
Wojciech C.Turza Śląskaorganizator
Sebastian J.Katowiceorganizator
Wojciech L.MichałowiceOK
Kamil R.JankowiceOK
Arkadiusz D.KnurówOK
Marcin J.MichałowiceOK
Krzysztof H.KatowiceOK
Paweł Ś.PszczynaOK
Łukasz Z.MogielnicaOK
Damian D.RydułtowyOK
Karol K.Wodzisław ŚląskiOK
Jakub P.Brochówniepotwierdzony
Rafał M.SosnowiecOK
Łukasz S.Miasteczko ŚląskieOK
Marek P.Miasteczko ŚląskieOK
Krzysztof R.GóraOK
Tomasz D.FrydekOK
Rafał K.FrydekOK

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Dariusz N.Rybnik2020-04-05 21:15:37

Mężczyźni (18+): 03-06.09.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Rafał S.Strumianyorganizator
Grzegorz K.Wodzisław Śląskiorganizator
Adam K.Wodzisław Śląski Radlin IIorganizator
Piotr M.Czyżowiceorganizator
Marcus C.Wiedeń, AustriaOK
Czesław M.ŚwierklanyOK
Błażej B.RybnikOK
Andrzej S.KatowiceOK
Marek P.MszanaOK
Marek W.GliwiceOK
Marcin T.Jastrzębie-ZdrójOK
Dawid F.Jastrzębie-ZdrójOK
Jerzy K.GierałtowiceOK
Michał J.Bielsko - BiałaOK
Wiktor N.TuszynOK
Janusz H.MysłowiceOK
Adam G.SośnicowiceOK
Adam F.WalbrzychOK
Krzysztof P.MysłowiceOK
Janusz M.ŻoryOK
Andrzej L.SkrzyszówOK
Wojciech L.Dąbrówka (k. Bytowa)OK
Arkadiusz W.GnieznoOK
Mariusz M.ŻoryOK
Rafał Z.Ruda Śląskaniepotwierdzony
Tadeusz S.Mikołówniepotwierdzony
Zbigniew J.Dąbrowa Górniczaniepotwierdzony
Antoni B.Mikołówniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Zbigniew J.Dąbrowa Górniucza2020-03-01 12:08:55
Rafał Z.Ruda Śląska2020-03-02 12:21:42
Tadeusz S.Mikołów2020-03-02 13:01:52
Grzegorz O.Rybnik2020-03-02 13:23:05
ANTONI B.Mikołów2020-03-02 13:25:38
Adrian M.Września, wielkopolska2020-03-02 20:31:13
Jarosław J.Wrzesnia2020-03-02 20:31:15
Rafal K.Lipowa2020-03-06 18:57:35

Mężczyźni (18+): 10-13.09.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Ryszard W.Wodzisław Śl.organizator
Sebastian J.Grodzisk Mazowieckiorganizator
Adam P.Grodzisk Mazowieckiorganizator
Janusz J.Mikołóworganizator
Krzysztof B.Knuróworganizator
Łukasz Ķ.Wodzisław ŚląskiOK
Paweł K.WrocławOK
Leszek J.OrzeszeOK
Damian F.Ruda ŚląskaOK
Piotr M.KnurówOK
Paweł R.KnurówOK
Bogusław U.WałbrzychOK
Grzegorz R.ŻoryOK
Zbigniew R.KnurówOK
Artur M.ŻoryOK
Dariusz D.WrocławOK
Artur K.ChoszcznoOK
Waldemar J.KnurówOK
Dawid Z.Wodzislaw ŚląskiOK
Roman K.RydułtowyOK
Tomasz P.KnurówOK
Łukasz W.KnurówOK
Tomasz W.Kończyce wielkieOK
Piotr K.WałbrzychOK
Krzysztof M.Jastrzębie ZdrójOK
Amadeusz M.Jastrzębie ZdrójOK
Mariusz C.jastrzebie zdrójOK
Dawid W.Żoryniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Miłosz G.Knurów2020-03-01 07:42:21
Jan Ł.Knurów2020-03-01 07:43:44
Adam F.Walbrzych2020-03-01 07:53:50
Łukasz W.Wodzisław Śląski2020-03-01 08:12:44
jaroslaw k.wodzislaw2020-03-01 08:59:04
Zbigniew J.Dąbrowa Górniucza2020-03-01 12:10:26
Tomasz K.Ruda Slaska2020-03-01 12:32:29
Adam G.Łodygowice2020-03-01 15:13:14
Mateusz S.Syrynia2020-03-01 15:22:09
Rafal Z.Ruda Śląska2020-03-01 19:46:46
Tadeusz S.Mikołów2020-03-01 19:48:10
Arkadiusz B.Żory2020-03-15 21:17:59

Mężczyźni (18+): 17-20.09.2020
Uczestnik
Miejscowość
Status
Radosław Z.Bydgoszczorganizator
Mateusz P.ŻoryOK
Tomasz P.ŻoryOK
Adrian K.BydgoszczOK
Jakub P.ŻoryOK
Dariusz M.ŻoryOK
Wojciech B.RadlinOK
Janusz W.Krynica ZdrójOK
Adam G.ŁodygowiceOK
Gabriel B.SkrzyszówOK
Tomasz Ż.RadlinOK
Joahim G.SkrzyszówOK
Jacek Ł.RybnikOK
Ireneusz S.Ruda ŚląskaOK
Michał M.Turza ŚląskaOK
Krzysztof W.MysłowiceOK
Piotr K.ZoryOK
Damian W.OlszankaOK
Mirosław R.RybnikOK
Krzysztof K.ZbytkówOK
Paweł P.ChybieOK
Piotr S.PawłowiceOK
Piotr R.RacibórzOK
Arkadiusz B.ŻoryOK

 

Lista rezerwowa:

Zgłoszony
Miejscowość
Data zgłoszenia
Jozef K.Tychy2020-03-01 15:27:22
Mateusz S.Syrynia2020-03-01 18:28:19
Karol K.Żory2020-03-02 08:36:22
Arkadiusz B.Żory2020-03-15 21:16:49
Łukasz K.Orzesze2020-04-29 23:11:55
Marzena R.Gdansk2020-07-15 16:38:50