Lista zgłoszonych uczestników + rezerwa – turnusy 2021

UWAGA! W przypadku rezygnacji z udziału w wyjeździe należy jak najszybciej poinformować o tym organizatora (kontakt w mailu zgłoszeniowym).

Potwierdzenie wpisu następuje po wpłacie zadatku w terminie do 2 tygodni od otrzymania informacji o numerze konta (początek kwietnia). W przeciwnym razie osoba zostanie usunięta z listy. 


Ojciec z synem: 24-27.06
Uczestnik
Miejscowość
Status
Tadeusz K.Ruda Śląskaorganizator
Dawid W.Żorydiakonia
Piotr R.Tychymuzyczny
Mateusz K.HerbyOK (2020)
Michał J.OrzeszeOK (2020)
Tomasz W.PoznanOK (2020)
Maciej L.TychyOK (2020)
Krzysztof S.Warszawa-WesołaOK (2020)
Robert L.Ruda ŚląskaOK (2020)
Grzegorz S.Tychymuzyczny
Artur N.Stare BabiceOK (2020)
Marcin R.TychyOK
Łukasz R.TychyOK
Łukasz R.KrakówOK
Piotr H.JasieńOK
Aleksander S.Ruda ŚląskaOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Aleksander S.2021-03-01 18:52:01
Sławomir O.2021-03-02 21:29:31
Błażej B.2021-03-02 21:35:18
Jarosław Z.2021-03-06 14:27:15
Jacek B.2021-03-22 19:49:06
Krzysztof K.2021-03-24 16:17:21
Wojciech S.2021-03-24 18:48:19

Ojciec z synem: 19-22.08.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Rafał S.Strumianymuzyczny
Artur S.Żorydiakonia
Marek P.MszanaOK (2020)
Wojciech W.KatowiceOK
Robert L.RydzynaOK
Krzysztof B.LeskoOK
Marek M.KobiórOK
Marcin M.MorągOK
Piotr K.SosnowiecOK
Grzegorz J.LesznoOK
Krzysztof K.ZbytkówOK
Krystian W.Stalowa WolaOK
Bartosz N.BurzeninOK
Andrzej B.LeskoOK
Daniel R.SochaczewOK
Wojciech W.TychyOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Darek T.2021-03-01 18:09:47
Marek Ł.2021-03-01 18:24:30
Paweł B.2021-03-01 18:39:15
Łukasz M.2021-03-01 20:00:31
Piotr H.2021-03-01 21:45:47
Tomasz B.2021-03-01 21:49:20
Daniel S.2021-03-02 08:13:41
Błażej B.2021-03-02 21:37:26
Jarosław Z.2021-03-06 14:28:21
Jacek P.2021-03-11 21:50:26
Adam S.2021-03-21 00:22:18
Piotr D.2021-04-13 07:41:46

Ojciec z synem: 26-29.08.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Rafał S.Strumianydiakonia
Łukasz S.Knurówmuzyczny
Artur S.Żoryorganizator
Łukasz W.Knurówdiakonia
Mateusz S.PoznańOK
Łukasz R.RybnikOK
Rafał S.TychyOK
Mariusz Ż.Ruda ŚląskaOK
Jakub M.GliwiceOK
Adam G.Ruda ŚląskaOK
Łukasz B.RybnikOK
Gabriel B.SkrzyszówOK
Tomasz G.KatowiceOK
Łukasz K.Wodzisław ŚląskiOK
Łukasz S.JankowiceOK
Mirosław Z.Jastrzębie-ZdrójOK
Bogumił K.SzczecinOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Marek Ł.2021-03-01 19:50:16
Świeca P.2021-03-01 20:22:59
Daniel S.2021-03-02 08:14:08
Jan S.2021-03-02 08:31:41
Karol F.2021-03-02 09:47:57
Błażej B.2021-03-02 21:38:23
Adam S.2021-03-21 00:20:16
Dawid K.2021-03-28 17:41:22
Robert G.2021-04-20 08:50:02

Ojciec z synem: 02-05.09.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Rafał S.Strumianymuzyczny
Łukasz S.Łódźdiakonia
Mirosław B.Wodzisław Śląskiorganizator
Łukasz W.Knurówdiakonia
ks. Piotr A.ksiądz
Kamil B.Katowicediakonia
Krzysztof P.ChorzówOK
Przemysław S.Jastrzębie-ZdrójOK
Wojciech K.Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
Dariusz J.MysłowiceOK
Paweł S.MysłowiceOK
Tomasz J.PiasecznoOK
Krzysztof N.ZabrzeOK
Ryszard S.RybnikOK
Paweł B.Aleksandrów KujawskiOK
Marek Ł.LeżajskOK
Daniel S.KatowiceOK
Błażej B.RybnikOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Daniel S.2021-03-02 08:14:30
Jan S.2021-03-02 08:42:04
Błażej B.2021-03-02 21:39:39
Dariusz N.2021-03-03 09:42:20

Ojciec z córką: 24-27.06.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Rafał S.Strumianyorganizator
Mirosław B.Wodzisław Śląskidiakonia
Artur S.Żorydiakonia
Andrzej S.Siemianowice ŚląskieOK (2020)
ks. Paweł D.Burzeninksiądz
Leszek M.MikołówOK (2020)
Andrzej P.SkrzyszowOK (2020)
Kamil N.WrocławOK
Piotr M.Wodzisław ŚląskiOK
Andrzej L.SkrzyszówOK
Piotr B.KatowiceOK
Tomasz G.KatowiceOK
Jacek Ł.RybnikOK
Wojciech K.Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOK
Adam K.KryryOK
Marek M.KobiórOK
Dariusz N.RybnikOK
Andrzej S.Żoryniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Piotr D.2021-04-13 07:43:34
Andrzej S.2021-04-14 00:00:28

Ojciec z córką: 19-22.08.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Łukasz S.Łódźdiakonia
Piotr B.Wodzisław Śląskimuzyczny
Janusz H.Pawłowiceorganizator
Paweł K.Bydgoszczdiakonia
Tomasz W.PoznanOK (2020)
Grzegorz W.ŚwiętochłowiceOK
Grzegorz S.JaworznoOK
Tomasz P.LubinOK
Adam B.ŻoryOK
Andrzej S.ŻoryOK
Jacek B.ŚwilczaOK
Radosław B.RudunkiOK
Paweł S.MysłowiceOK
Marcin W.KatowiceOK
Marek W.GliwiceOK
Miroslaw S.TychyOK
Łukasz M.LubinOK
Bartłomiej S.RybnikOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący

Ojciec z córką: 26-29.08.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Adam P.Tychydiakonia
Piotr R.Tychymuzyczny
Marek P.Mszanaorganizator
Janusz H.Mysłowiceorganizator
Piotr H.JasieńOK
Mateusz L.TychyOK
Piotr S.KatowiceOK
Przemysław S.Jastrzębie-ZdrójOK
Radosław Z.BydgoszczOK
Łukasz R.KrakówOK
Tomasz S.DzimierzOK
Mirosław K.Ruda ŚląskaOK
Piotr J.ChorzówOK
Dariusz N.RybnikOK
Krystian P.CzęstochowaOK
Krzysztof Z.Siemianowice ŚląskieOK
Daniel G.Jastrzębie-ZdrójOK
Łukasz R.TychyOK
Marcin O.SkrzyszówOK
Jacek B.Bojszowyniepotwierdzony

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Adam U.2021-06-16 08:38:25

Ojciec z córką: 02-05.09.2021
Uczestnik
Miejscowość
Status
Tadeusz K.Ruda Śląskaorganizator
Dawid W.Żorydiakonia
Andrzej P.Skrzyszowmuzyczny
Grzegorz W.ŚwiętochłowiceOK
Krzysztof B.LeskoOK
Karol K.ŻoryOK
Wojciech C.ŻoryOK
Tomasz B.Ruda ŚląskaOK
Mariusz B.RybnikOK
Michał B.RybnikOK
Mirosław S.OrzeszeOK
Andrzej S.ŻoryOK
Tomasz F.BukowinaOK
Jarosław S.MszanaOK
Jan T.KatowiceOK
Piotr J.MikołówOK
Daniel G.Jastrzębie-ZdrójOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący

Mężczyźni 18+: 02-05.09.2021 (Willa)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Łukasz S.Knurówmuzyczny
ks. Marcin R.Starogard Gdańskiksiądz
Artur S.Żoryorganizator
Łukasz S.Gołkowicediakonia
Arkadiusz W.GnieznoOK
Adrian M.wrześniaOK
Adam F.WałbrzychOK
Krzysztof H.KatowiceOK
Dariusz D.WrocławOK
Andrzej L.SkrzyszówOK
Krzysztof P.MysłowiceOK
Krzysztof M.Jastrzębie-ZdrójOK
Jakub J.WarszawaOK
Aleksander C.Wodzisław ŚląskiOK
Amadeusz M.ŻoryOK
Andrzej S.KatowiceOK
Janusz H.MysłowiceOK
Bogusław U.WałbrzychOK
Marek W.GliwiceOK
Jerzy K.GierałtowiceOK
Adam G.SośnicowiceOK
Jakub K.GierałtowiceOK
Ryszard L.GliwiceOK
Andrzej B.JarosławOK
Piotr S.BiałystokOK
Emil C.GrabówkaOK
Damian W.OlszankaOK
Adam K.Jastrzębie-ZdrójOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący

Mężczyźni 18+: 09-12.09.2021 (Józef)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Andrzej M.Wodzisław Śląskiorganizator
Mirosław B.Wodzisław Śląskidiakonia
Jacek H.Rybnikmuzyczny
Marek P.Mszanadiakonia
ks. Bogdan K.Katowiceksiądz
Karol K.Wodzisław ŚląskiOK
Michał L.PrzegędzaOK
Krzysztof B.KnurówOK
Sebastian J.Grodzisk MazowieckiOK
Adam P.Grodzisk MazowieckiOK
Tomasz P.KnurówOK
Damian F.Ruda ŚląskaOK
Daniel Z.RadlinOK
Artur M.ŻoryOK
Waldemar J.KnurówOK
Łukasz K.Wodzisław ŚląskiOK
Arkadiusz B.ŻoryOK
Łukasz W.Wodzisław ŚląskiOK
Mariusz C.Ruda ŚląskaOK
Sławomir Ż.KnurówOK
Mateusz S.SyryniaOK
Wojciech K.JeleśniaOK
Grzegorz M.ŻoryOK
Tomasz W.OsiekOK
Przemysław S.Jastrzębie ZdrójOK
Arkadiusz D.KnurówOK
Paweł R.KnurówOK
Dawid Z.Wodzisław ŚląskiOK
Artur J.KnurówOK
Adam K.Turza ŚląskaOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Janusz M.2021-03-02 21:03:13
Błażej B.2021-03-02 21:40:55

Mężczyźni 18+: 09-12.09.2021 (Willa)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Wojciech C.Turza Śląskaorganizator
Krzysztof W.Mysłowicemuzyczny
Sebastian J.Wodzisław Śląskidiakonia
Emanuel M.Wodzisław Śląskidiakonia
Piotr G.GorzyczkiOK
Łukasz K.OrzeszeOK
Dawid F.Jastrzębie-ZdrójOK
Łukasz M.OpoleOK
Przemysław C.ŁaziskaOK
Mariusz J.CzęstochowaOK
Zbigniew J.Dąbrowa GórniczaOK
Krzysztof K.ZbytkówOK
Tomasz K.MszanaOK
Łukasz P.BagnoOK
Damian S.ŻoryOK
Paweł P.ChybieOK
Radosław Z.BydgoszczOK
Jacek G.Wodzisław ŚląskiOK
Tomasz K.Ruda ŚląskaOK
Grzegorz D.KaczyceOK
Piotr S.PawłowiceOK
Waldemar M.Jastrzebie-ZdrójOK
Grzegorz S.CzyżowiceOK
Adam G.Żory-RogoźnaOK
Tomasz S.Czerwionka-leszczynyOK
Mariusz J.Jastrzębie-ZdrójOK
Krzysztof K.SkrzyszówOK
Jan S.PawłowiceOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący

Mężczyźni 18+: 16-19.09.2021 (Józef)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Mateusz P.Żorydiakonia
Dariusz M.Żorydiakonia
Mariusz M.Żorydiakonia
Janusz H.Pawłowiceorganizator
Jakub P.ŻoryOK
Kamil R.JankowiceOK
Krystian K.Czerwionka-LeszczynyOK
Tadeusz S.MikołówOK
Rafał Z.Ruda ŚląskaOK
Antoni B.MikołówOK
Mariusz T.Ostrowiec ŚwetkorzyskiOK
Mateusz T.WrzesniaOK
Bartosz K.Zdunska WolaOK
Piotr M.CzyżowiceOK
Czesław M.ŚwierklanyOK
Sebastian K.PawłowiceOK
Błażej B.RybnikOK
Józef K.TychyOK
Jacek B.RadlinOK
Rafał M.SosnowiecOK
Jacek F.PawłowiceOK
Tomasz K.BytomOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący

Mężczyźni 18+: 23-26.09.2021 (Józef)
Uczestnik
Miejscowość
Status
Adam K.Wodzisław Śląskiorganizator
Mirosław B.Wodzisław Śląskidiakonia
Wiktor N.Garbówdiakonia
Grzegorz K.Wodzisław Śląskimuzyczny
Seweryn P.Zduńska WolaOK
Jacek Ł.RybnikOK
Tomasz Ż.RadlinOK
Wojciech B.RadlinOK
Mirosław R.RybnikOK
Gabryś B.SkrzyszówOK
Ireneusz S.Ruda ŚląskaOK
Jarosław K.OrzeszeOK
Sławomir A.Wodzisław ŚląskiOK
Jakub P.KatowiceOK

 

Lista rezerwowa:

Oczekujący
Arkadiusz A.2021-05-24 05:53:32